Harmonogram zajęć pozalekcyjnych
w roku szkolnym 2019 / 2020

Zajęcia dydaktyczno –  wyrównawcze
Nazwa zajęć
Nauczyciel prowadzący
Dzień tygodnia i godzina realizacji zajęć
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze do egzaminu zawodowego – grupa 1 Agnieszka Kulik – Górzyńska piatek 15.00 – 17.00
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze do egzaminu zawodowego – grupa 2 Ewa Sajewska poniedziałek 15.00 – 15.45
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze do egzaminu zawodowego – grupa 3 Marzena Czajka środa 13.00 – 15.05
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z języka angielskiego 1
Małgorzata Neckowicz wtorek 12.30 – 13.15
czwartek 15.00 – 16.00
​piatek 14.00 – 15.00
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze
z języka angielskiego 2
Magdalena Beifus poniedziałek 14.15 – 15.00
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z języka niemieckiego
Magdalena Jastak czwartek 14.15 – 15.45
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 
z języka matematyki 1
Elżbieta Mentzen wtorek 15.00 – 15.45
czwartek 14.15 – 15.00
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze 
z języka matematyki 2
Manuela Szulc wtorek 8.00 – 8.45
wtorek 15.00 – 15.45
Zajęcia rozwijające uzdolnienia
Nazwa zajęć
Nauczyciel prowadzący
Dzień tygodnia i godzina realizacji zajęć
Ekonomia dla nieprzeciętnych Elżbieta Kaczyńska wtorek 15.00 – 15.45
czwartek  15.00 – 15.45
Kreatywne pisanie w języku angielskim Małgorzta Neckowicz poniedziałek 15.00 – 16.00
Spotkania z muzyką Anna Wódkowska środa 15.05 – 15.50
Spotkania z literaturą Anna Hanasz środa 15.05 – 15.50
Toruń w fotografii Beata Chwastyk – Gurtowska piątek 15.00 – 16.30
Koło Młodego Artysty Beata Chwastyk -Gurtowska wtorek 11.20 – 11.40
Koło Miłośników kultury o nowoczesnych mediów Beata Kołybska czwartek 14.00 – 15.30
Klub miłośników języka niemieckiego Magdalena Jastak wtorek 14.10 – 15.00
środa 8.00 – 8.45
czwartek 13.25 – 14.10
Zajęcia sportowe
Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień tygodnia i godzina realizacji zajęć
Zajęcia fitness Anna Lewandowska – Plińska poniedziałek 15.00 – 16.30
Zajęcia i gry sportowe Beata Chwastyk – Gurtowska poniedziałek 15.00 – 16.30
Zajęcia i gry sportowe Justyna Ziółkowska poniedziałek 15.00 – 17.15
Zajęcia z pomocy psychologiczno – pedagogicznej
Żaneta Kruszkowska – pedagog szkolny
poniedziałek   13:30 – 15:00
wtorek   8:00 – 9:30
środa   8:00 – 9:30
czwartek   8:00 – 9:30   13:30 – 15:00
piątek   8:00 – 9.30