maj 2021 r.

Nasza szkoła wraz ze szkołami partnerskimi z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Niderlandów kończy realizację projektu Erasmus + „Able and disabled: Let’s play together!” – „Sprawni i niesprawni: Zagrajmy razem!”. W dwa ostatnie piątki, 21 maja i 28 maja mieliśmy międzynarodowe spotkania online, na których każda ze szkół prezentowała różne aspekty naszego projektu. Poniżej możecie zobaczyć kilka print screenów z tych spotkań a także całe nagranie z pierwszego spotkania oraz materiały (zebrane w swayu), które  prezentowali uczniowie ZSE w Toruniu.

Magdalena Jastak – szkolny koordynator projektu

nagranie spotkania 21 maja

https://zsetorun-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/mjastak_zse_edu_torun_pl/EStc77uAkJtIkHsnAxV7Aa4Bh15KLRj1juo0wver2hjuKw?e=l48EYS

prezentacja 21 maja

https://sway.office.com/h1eACSMCS0ZUt5ZE?ref=Link

prezentacja 28 maja

https://sway.office.com/MgzN8sjpGkEJ4zay?ref=Link

maj 2021 r.

Spotkanie 28.05.2021 r.

maj 2021 r.

Spotkanie 21.05.2021 r.

maj 2021 r.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu wraz ze szkołami partnerskimi z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Niderlandów realizuje od 2018 roku projekt Erasmus + „Able and disabled: Let’s play together!” – „Sprawni i niesprawni: Zagrajmy razem!”

Zapraszamy na drugie już spotkanie online podsumowujące prace w projekcie w dniu 28 maja 2021 r. o godzinie 16.00

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu za pośrednictwem kanału Youtube. Szczegóły na plakacie w załączniku.

Magdalena Jastak – szkolny koordynator projektu

maj 2021 r.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu wraz ze szkołami partnerskimi z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Niderlandów realizuje od 2018 roku projekt Erasmus + „Able and disabled: Let’s play together!” – „Sprawni i niesprawni: Zagrajmy razem!”

Zbliżamy się do końca pracy nad projektem i chcielibyśmy zaprezentować jak najszerszemu gronu efekty naszych działań.

W dniu 21 maja 2021 r. o godzinie 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie online podsumowujące projekt, na którym każda ze szkół będzie przedstawiała krótką prezentację.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu za pośrednictwem kanału Youtube. Szczegóły na plakacie w załączniku.

Spotkanie będzie transmitowane live na YouTube w piątek 21.05.2021 od godziny 16.00 do 17.30. Poniżej przesyłam link do spotkania, a w załączniku jeszcze raz plakat.

Zapraszamy

Magda Jastak z zespołem projektowym

 kwiecień 2021 r.

W ramach realizacji projektu Erasmus + „Able and disabled: Let’s play together!” koordynator z Włoch zaprasza w najbliższy piątek 23 kwietnia w godzinach 15.30 – 17.00 na kolejne wydarzenie online. Tytuł piątkowego spotkania to: The limits are just in our mind.

W spotkaniu wezmą udział niepełnosprawni alpiniści Massimo Coda i niesamowity Andrea Lanfri. Dzień później, 24 kwietnia Andrea Lanfri będzie wspinał się na Monte Sella podczas Światowego Dnia Zapalenia Opon Mózgowych.

Link do tego wydarzenia:       https://youtu.be/Pmv_jUzu944

Obejrzyjcie też plakat … zajrzyj

Zapraszam

Magdalena Jastak – szkolny koordynator projektu