Szanowni Państwo
z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21.
Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół, w których wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. To właśnie te szkoły aktywnie zmieniają polski system edukacji na bardziej praktyczny.
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.
W imieniu Fundacji Zwolnieni z Teorii, serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu.
Gala odbędzie się online już w najbliższy wtorek, 15 czerwca 2021 r. o godzinie 19:00 na facebookowej stronie Fundacji Zwolnieni z Teorii, którą znajdziecie Państwo klikając tutaj https://www.facebook.com/zwolnienizteorii
Galę uświetnią wystąpienia inspirujących gości oraz prezentacja wyników badania znajdujących się w raporcie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”.
Gala Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły i jest dla niej dużym wyróżnieniem, dlatego Państwa obecność na wydarzeniu pozwoli jeszcze lepiej docenić pracę i rozwój uczniów oraz nauczycieli.
Koordynator projektu
Małgorzata Neckowicz