„Człowiek, który przestaje się dziwić światu jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze – uroda życia.”

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice, Nauczyciele

Rozpoczynamy nowy rok szkolny w wyjątkowo trudnych warunkach. Epidemia, która od marca opanowała świat, nadal trwa. Staramy się jednak powoli wracać do normalności, do szkoły, do pracy, realizacji życiowych planów.  Żeby osiągnąć wymarzone cele, zdobyć wiedzę, wzbudzić pozytywne emocje potrzebne jest zaangażowanie ze strony Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Wspólnie więc „dziwmy się światu”! Pamiętajmy, aby w pogoni za średnią ocen i najwyższym wynikiem
z egzaminów zawodowych nie zatracić pasji poznawania otoczenia, ciekawości edukacyjnej, twórczego działania. Nie zależy to przecież tylko od nauczycieli, ale w dużej mierze od Was – Uczniów!       Mamy wpływ na to, żeby szkoła nie była tylko nudnym, oderwanym od nowoczesnego świata, obowiązkiem, ale radością w każdym wymiarze i miejscem poszukiwania owej „urody życia”.

Rozpoczęcie dla klas pierwszych … więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas drugich, trzecich i czwartych … więcej

Lista uczniów:
klasa 1A – technik ekonomista

klasa 1b – technik ekonomista i technik handlowiec – klasa dwuzawodowa

klasa 1TF – technik usług fryzjerskich

klasa 1BSF – fryzjer